U nás máte vždy dopravu zdarma!

1. Úvod do filosofie, Filosofická logika | e-kniha

Neohodnoceno
100 Kč

Jiří Fuchs

192 str., rok vydání 1997

Rozvržení celého cyklu klasické filosofie, která vychází z aristotelských inspirací, a předběžnou orientaci v této disciplíně poskytuje první část knihy - Úvod do filosofie. Tradiční logika jakožto filosofická disciplína se neredukuje na pouhý návod správného myšlení. Zpracovává i teoretická témata a klade důraz na odůvodnění svých poznatků, čímž rozptyluje domněnky o jejím překonání.

 

Pouze jako e-kniha

 

E-knihu zasíláme mailem do 2 pracovních dnů po obdržení platby.

Dodáváme ve formátu epub a mobi.

 

 

Kategorie: E-knihy

Tato kniha je první částí autorova cyklu klasické filosofie, který vychází z aristotelských inspirací a motivů. Jakožto filosofická disciplína rozpracovává tradiční logika i teoretická témata, přičemž klade důraz na odůvodnění svých poznatků; neredukuje se tedy na pouhý návod správného myšlení. Takové pojetí sice klade vyšší nároky na čtenáře, ale na druhé straně rozptyluje domněnky o překonání tradiční logiky. Studium této knihy je tedy už zároveň účastí na filosofickém myšlení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení